KONST / Litografier / Färglitografi 8135416
nr 813 5416
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi , Harry Wichmann (1916-1993), signerad HC-upplaga, 1979, motivets mått: 67x52
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:47:43
100 kr
200 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann